top of page

KLUB

TRENERZY PERSONALNI

ZAJĘCIA

FA8DBD5A-C5F4-4FDE-9C73-956971C3266A_edited.jpg

Kickboxing 

Kickboxing jest sportem dynamicznym i bardzo widowiskowym. Do jego zalet należy też – w porównaniu do innych sztuk walki – bardzo duża skuteczność. Zwykle już po kilkumiesięcznym treningu nabywa się umiejętności pozwalające na efektywną samoobronę w przypadku zagrożenia. 

Trenowanie kickboxingu bardzo rozwija wytrzymałość oraz siłę mięśni. Umożliwia odstresowanie się, a treningi grupowe czy wyjazdy na zawody dają sposobność poznawania wielu nowych ludzi. Udowodniono również, że ćwiczenie sportów walki wpływa na zwiększenie pewności siebie. Pomaga też rozwinąć konsekwencję w działaniu oraz uczy podejmowania decyzji.

logo_zajecia_domyslne.png

Boks

Boks to zajęcia ogólnorozwojowe, które poprawią Twoją kondycję, zwiększą wydolność, nauczą techniki i sprawią, że lepiej zrozumiesz tę dyscyplinę. Ćwiczenia boksu są intensywne i oddziałują na całe ciało – spalają tkankę tłuszczową, budują tkankę mięśniową, poprawiają koordynację ruchową, zwiększają elastyczność i pozwalają wyładować swoje pokłady energii. Boks dla początkujących z pewnością przypadnie Ci do gustu, ponieważ to doskonała odmiana dla codziennych treningów i sposób na zadanie organizmowi dodatkowych bodźców, które zbliżą Cię do Twojego celu treningowego!

Game On-2.PNG

Pierwszy Krok Bokserski

Boks to zajęcia ogólnorozwojowe, które poprawią Twoją kondycję, zwiększą wydolność, nauczą techniki i sprawią, że lepiej zrozumiesz tę dyscyplinę. Ćwiczenia boksu są intensywne i oddziałują na całe ciało – spalają tkankę tłuszczową, budują tkankę mięśniową, poprawiają koordynację ruchową, zwiększają elastyczność i pozwalają wyładować swoje pokłady energii. Boks dla początkujących z pewnością przypadnie Ci do gustu, ponieważ to doskonała odmiana dla codziennych treningów i sposób na zadanie organizmowi dodatkowych bodźców, które zbliżą Cię do Twojego celu treningowego! Zajęcia dla osób początkujących.

IMG_6074.jpeg

MMA

Dyscyplina sportowa, w której zawodnicy różnych sztuk i sportów walczą z dużym zakresem dowolnych technik, a w zasadzie są dopuszczone wszystkie techniki, które są dozwolone we wszystkich innych walkach bez broni. MMA, mieszane sztuki walki są jednym ze współczesnych kierunków w którym rozwijają się sztuki walki, zapewniają tłumom widzów widowisko sportowe  w którym zawodnicy walczą z jak najmniejszymi ograniczeniami ale też dopuszczają jak najmniejsze ryzyko uszkodzeń, trwałych obrażeń ciała.

 

Muay thai copy33.jpg

Tajski boks (pierwszy krok)

Tajski boks, czyli inaczej muay thai, zaliczany jest do bardzo brutalnych sportów walki. Jego głównym celem jest skuteczność w pokonaniu przeciwnika poprzez wykonywanie najróżniejszych ciosów pięściami, łokciami, kolanami i goleniami. Zadawanie bólu przeciwnikowi jest zatem nieodłącznym elementem tego sportu. Zajęcia dla osób początkujących.

 CROSS

Grafik CC FG Cross 2023 copy.jpg

 SZTUKI WALKI

D66BE573-7B82-4B9D-BCE7-0DB97EF26B0B.jpeg

KONTAKT

Dołącz do CrossCore FightGym

Dziękujemy za wiadomość!

Zajecia
Grafiki
Trenerzy Personalni
Siłownia

Strefa przeznaczona do treningu siłowego przy użyciu maszyn oraz wolnych ciężarów. Strefa cardio wyposażona w ruchome schody, bieżnie i orbitreki.  

Grfik Crossfi
Strefa walk

Największa strefa w naszym klubie do treningu walk z pełnowymiarowym oktagonem (UFC), ringiem bokserskim. Sala wyposażona jest w osiemnaście worków treningowych oraz różnego rodzaju osprzętu.

Grfik Sztuki walki
Strefa Cross

Miejsce wolne od maszyn przeznaczone wyłącznie do treningu cross, weightlifting(u), oraz zajęć mobility (streching).

Kontakt
miarka
LOGO CROSSCORE MMA Fight gym kopia.png

CrossCore Fight gym

cross team.png

CrossCore Gdańsk

Kontakt z CrossCore Fight Gym

Hynka 69, Gdańsk – Zaspa
Email: Crosscoregdansk1990@gmail.com
Tel: 665 615 715

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 6:00 - 22:00
Sb.:           7:00 - 15:00

Nd.:          9:00 - 14:00

CC_sklep2_edited_edited.png
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • TIK Tok
  • Twitter Ikona społeczna
download.jfif

© CrossCore

bottom of page