top of page

TRENERZY

Bartosz Balcerowski (Head coach)

DSC02330-01.jpeg

Jest trenerem personalnym oraz trenerem Cross. Moje życie zawsze kręciło się wokół sportu, już od dziecka przez 11 lat trenowałem koszykówkę. Wybór kierunku studiów również nie był przypadkiem, dlatego z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Moim celem od zawsze jest rozwój osobisty oraz ciągłe podnoszenie kompetencji. Szkoliłem się m.in. w Strength & Conditioning Education Center, gdzie uzyskałem uprawnienia trenera przygotowania motorycznego. Posiadam certyfikaty z zakresu gimnastyki oraz olimpijskiego podnoszenia ciężarów. Jestem entuzjastą zdrowego stylu życia. Moją największą pasją jest Cross, który trenuję od 5 lat. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości dziś startuję w największych zawodach Cross w kraju w kategorii Elite. Zawodowo prowadzę treningi grupowe oraz personalne. Co mnie charakteryzuje? Jestem wymagający i nie toleruję spóźnień

 • Facebook
 • Instagram

Bartek Jarzembowski

DSC02380-01-01-01.jpeg

Absolwent AWFiS na kierunku Wychowanie Fizyczne, instruktor kettlebell, instruktor podnoszenia ciężarów, cały czas rozwija swoje kompetencje, czynny zawodnik Cross na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej z wieloma sukcesami, reprezentant naszego klubu, jest także członkiem elitarnej grupy Top Team z kompletem 5 gwiazdek. Od najmłodszych lat interesuję się aktywnością fizyczną i to właśnie cross zafascynował go najmocniej, sport który łączy wszechstronność z silnym charakterem. Do pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem, jego celem jest aby podopieczni byli jak najbardziej sprawni, czerpali satysfakcję i cieszyli się z procesu jaki daje trening.

 • Facebook
 • Instagram

Sebastian Łoś

DSC02419-01.jpeg

Instruktor kettelball, trener personalny oraz licencjonowany trener Cross. Pasjonat sportów siłowo kondycyjnych, oraz zdrowego stylu życia. Od lat związany z jednym z najlepszych klubów Cross w Polsce ( CrossCore ). Od kilkunastu lat pracuję z klientami indywidualnymi, od dziesięciu lat prowadzę grupy. W każdym potrafię zaszczepić miłość do sportu. Jestem czynnym zawodnikiem Cross, brałem udział w takich zawodach jak: Wejher Cross Game, Battle of Poland, Łódź Garage Games, Medieval Games i wiele innych.

Udowadniam każdemu, że niemożliwe jest do zrobienia. Systematyczność i zaangażowanie jest drogą do sukcesu- tego właśnie się trzymam.

 • Facebook
 • Instagram

Krzysztof Skibicki

DSC02368-01.jpeg

Trener oraz absolwent AWFiS w Gdańsku. 

Od 7-ego roku życia związany ze sportem. Jest fanem aktywności fizycznej, którą uważa za główne źródło prawidłowej pracy głowy i ciała. Posiadaną wiedzę, a także doświadczenie nabywane od najmłodszych lat wykorzystuje w pracy z klientami z przyjemnością obserwując ich progres.  Aktywny zawodnik Cross na arenie krajowej, a już niedługo międzynarodowej.

 • Facebook
 • Instagram

Magda Ruta

DSC02299-03.jpeg

Certyfikowana trenerka personalna oraz studentka WSB na specjalności trener personalny z dietetyka. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Pasjonatka szeroko rozumianej aktywności fizycznej, a nabytą wiedzą i doświadczeniem dzieli się w pracy z klientami. Aktywna zawodniczka Cross na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

 • Facebook
 • Instagram

Paweł Szamocki

DSC02470-02-01.jpeg

Miejsce na opis

 • Facebook
 • Instagram
Bartk Balcerowski
Bartek
Sebek
Zwolan

CrossCore Gdańsk

Skibicki
Ruta
Wojciec Sulima
Pawel Szamocki
bottom of page